Dostawa na terenie miasta i gminy za darmo!
Zamknij
(0) produktów
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Wszystkie kategorie
  Filters
  Ustawienia
  Szukaj

  Regulamin

  Sklepy internetowe Domex Drogeria oraz Domex AGD, RTV i oświetlenie , działające pod adresemi  - Drogeria : http://www.drogeria.domexozimek.pl, AGD, RTV i oświetlenie: http://www.domexozimek.pl/sklepy/rtv.

                  Lokalizacje sklepów: Drogeria -  46-040 Ozimek, ul. Wyzwolenia 20 , AGD, RTV i oświetlenie: 46-040 Ozimek, ul. Wyzwolenia 38.

  § 1. Postanowienia ogólne

  Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym  Domex, zwaną dalej Klientem jest osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych lub przedsiębiorca, osoby prawne oraz inne podmioty nie posiadające osobowości prawnej. Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego jest właściciel Sklepu firma  Domex  zwana dalej Sprzedawcą.
  Warunkiem przeprowadzenia transakcji sprzedaży jest poprawne wypełnienie przez Klienta formularza z danymi do wysyłki poprzez zalogowanie się na wcześniej utworzone konto w sklepie internetowym Domex  oraz akceptacja regulaminu, a także pozostałych warunków sprzedaży.
  Wysyłając do sklepu internetowego  Domex, Klient oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania, co potwierdza w momencie wypełnienia formularza zamówieniowego. W przypadku niedotrzymania postanowień Regulaminu sprzedający jest uprawniony do unieważnienia złożonego zamówienia.
  Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
  Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania czy też wycofania towaru z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych w każdym momencie bądź wprowadzania w nich zmian.
  Sklep zastrzega sobie prawo odmowy zrealizowania zamówienia w każdym etapie jego realizacji, w przypadkach budzących uzasadnione obawy oraz gdy nie jest przestrzegany niniejszy regulamin. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji.
  Zawartość sklepu nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jednocześnie propozycję zawarcia umowy.
  Zamówienia poprzez stronę internetową  można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
  Firma DOMEX dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez naszych dostawców. Różnica w wyglądzie produktu na zdjęciu umieszczonym na stronie internetowej i rzeczywistym wyglądem produktu nie może być podstawą roszczeń Klienta. Niemniej, w każdym przypadku w ciągu 10 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn.
  Przez umowę o dzieło przyjmujący zamówienie zobowiązuje się do wykonania oznaczonego dzieła, a zamawiający do zapłaty wynagrodzenia.
  W braku odmiennej umowy przyjmującemu zamówienie należy się wynagrodzenie w chwili oddania dzieła.
  Zamawiający obowiązany jest odebrać dzieło, które przyjmujący zamówienie wydaje mu zgodnie ze swym zobowiązaniem.

  § 2. Potwierdzenie zamówienia

  Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne złożenie zamówienia, które zostanie potwierdzone pocztą elektroniczną.
  Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty w uzasadnionych przypadkach.

  § 3. Formy płatności

  Klient może wybrać jeden z poniższych sposobów płatności:
  PRZY ODBIORZE (ZA POBRANIEM) - Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.
  PRZELEW NA RACHUNEK BANKOWY - Klient wpłaca całkowitą wartość zamówienia na konto bankowe, którego numer jest podany w momencie składania zamówienia.
  W przypadku stwierdzenia braku wpłaty w przeciągu 15 dni roboczych od złożenia zamówienia, zostanie ono anulowane bez powiadamiania Klienta o zaistniałym fakcie.
  W uzasadnionych przypadkach dotyczących np. zamówienia o bardzo dużej wartości, odroczenie wysyłki i magazynowania towaru czy też produktów tylko na zamówienie może być wymagana przedpłata.
  Wysokość przedpłaty jest ustalana indywidualnie.

  § 4. Termin realizacji
  Czas realizacji zamówienia jest to czas od przyjącia  zamówienia do chwili wysłania przesyłki do Klienta, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.
  Czas realizacji zamówienia jest zależny od dostępności danego produktu w naszych magazynach
  Zastrzegamy sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku chwilowego braku towaru w magazynie. O takim przypadku Klient każdorazowo jest informowany, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

  § 5. Dostawa towaru

  Prowadzimy sprzedaż tylko na terenie Polski. Warunki sprzedaży detalicznej i wysyłki towaru za granicę są uzgadniane indywidualnie z klientem.
  Kupujący ma do wyboru dwa sposoby realizacji wysyłki:
  wysyłka zamówienia realizowana przesyłką Pocztex Ekspress 24. Koszt wysyłki poszczególnych towarów jest różny i zależny od jego rodzaju.
  Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez składającego zamówienie w formularzu zamówienia, w wyniku których przesyłka nie dotarła do adresata, a także za nieuzasadnioną odmowę odbioru przesyłki.
  Koszty związane z ponowną wysyłką oraz obsługą takiego zlecenia ponosi Klient.

  § 6. Zwroty

  Prowadzimy sprzedaż tylko na terenie Polski. Warunki sprzedaży detalicznej i wysyłki towaru za granicę są uzgadniane indywidualnie z klientem.
  Kupujący ma do wyboru dwa sposoby realizacji wysyłki:
  wysyłka zamówienia realizowana przesyłką Pocztex Ekspress 24. Koszt wysyłki poszczególnych towarów jest różny i zależny od jego rodzaju.
  Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez składającego zamówienie w formularzu zamówienia, w wyniku których przesyłka nie dotarła do adresata, a także za nieuzasadnioną odmowę odbioru przesyłki.
  Koszty związane z ponowną wysyłką oraz obsługą takiego zlecenia ponosi Klient.

  § 7. Ochrona prywatności i danych osobowych

  Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę DOMEX danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883.
  Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, korekty oraz żądania ich usunięcia.
  Prezentacja zawartości sklepu restal.pl/sklep nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
  Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.